ГОРЕЩО
Министерството на финансите публикува Бюджет 2026 (ДОКУМЕНТ)
ДПС е в отлично политическо здраве и остава незаобиколим фактор в българската политика
ЕКШЪН! Радев скочи на опозицията заради големия дефицит и раздутата администрация, изгаври се с Кокорчо, Божо и Мартин за екселските таблици
СТРАХОТНО! 11 години по-късно: Бихме Италия на волейбол
МЪЛНИЯ! Депутат от "Промяната" сяда на подсъдимата скамейка заради голяма клевета по случая "Баба Алино" (ДОКУМЕНТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Кметът на Бургас Димитър Николов е част от българската делегация, която ще участва в молитвената закуска, давана от президента на САЩ Доналд Тръмп, съобщава Флагман.бг.
„Да, ще ходя на 8-и февруари. С нас ще бъде кметът на София Йорданка Фандъкова и колегата от Пловдив Иван Тотев. Ще подаря символите на Община Бургас, както и рекламни материали, представящи града ни”, каза Николов.
препоръчано
Молитвената закуска събира представители на световния и политически елит. Поканата към Димитър Николов е изключителен жест.
Няма да повярвате кой от "Промяната" гласува срещу оставката на Делян Добрев
34631
преди 19 минути
Министерството на финансите публикува Бюджет 2026 (ДОКУМЕНТ)
5084
преди 31 минути


