BG EN

Фандъкова проверява случая със 12-метровата дупка до метростанцията в ж.к. "Дружба"

Животът днес

Фандъкова проверява случая със 12-метровата дупка до метростанцията в ж.к. "Дружба"

9589
на 11.02.2016
Фандъкова проверява случая със 12-метровата дупка до метростанцията в ж.к. Дружба
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Поискала съм "Метрополитен" да изготви специално съобщение, което да бъде изпратено в рамките на днешния ден.

препоръчано

Това каза пред журналисти Йорданка Фандъкова, кмет на Столична община, във връзка с излязлата информация, че е зейнала 12-метрова дупка в участъка на бул. "Цариградско шосе" до метростанцията в ж.к. "Дружба" заради подпочвени води, след приключването на редовното заседание на СОС, предаде "Фокус".

Фандъкова заяви, че в София има много подпочвени води, а на това място ситуацията е доста тежка заради преминаваща подземна река.

"Строителите работят, така че да запълнят тази кухина и да няма проблеми с бъдещо пропадане", заяви тя. Кметът добави, че по-точна информация за случилото се могат да дадат специалистите от "Метрополитен". 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 94
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК