BG EN

Фандъкова се срещна с представители на Тракийските дружества в България

Региони

Фандъкова се срещна с представители на Тракийските дружества в България

7569
на 17.10.2015
Фандъкова се срещна с представители на Тракийските дружества в България
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Йорданка Фандъкова, кандидат за кмет на София, се  срещна с представители на Тракийските дружества в България. По време на срещата тя ги запозна с приоритетите в своята програма и с ключовите проекти за периода 2015-2019 година.

препоръчано

Участниците отбелязаха, че Денят на Тракия е бил включен в календара на културните събития на Столичната община и дадоха добра оценка на работата на Фандъкова и екипа й.  В разговора бяха обсъдени възможностите за именуване на спирка от третия лъч на метрото „Тракия“, както и организирането на културни инициативи за отбелязване на 120-та годишнина  от Тракийското движение. 

В срещата взеха участие  кандидатът за кмет на район „Средец“, издигната от ГЕРБ, Вергиния Стоянова, както и кандидатите за общински съветници Николай Стойнев, Малина Едрева, Йоана Драгнева, Емануела Стоманякова, Димитър Папукчиев и Слав Стойчев.  

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Парламентът безпроблемно събра кворума от раз. Депутатите удължиха работното си време, закриха окончателно КПК и порязаха ППДБ да демагогстват по любимата им тема за главния прокурор (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Парламентът безпроблемно събра кворума от раз. Депутатите удължиха работното си време, закриха окончателно КПК и порязаха ППДБ да демагогстват по любимата им тема за главния прокурор (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 63
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК