ГОРЕЩО
"КАТО ЩИПКА СОЛ НА РАНА": Проф. Дуранкев обясни защо не трябва да се пипат данъците и предупреди: Инфлацията ще мине 7%
Диана Дамянова: Управляващите се справят добре, има желание за дисциплиниране на търговците
ГОРЕЩ ВЪПРОС: Къде е "Правосъдие за всеки"? Ако Васко от "Калашниците" беше убил куче, пред Съдебната палата щеше да е пълно с гневни протестиращи
Сравниха със земята бившия министър Емил Дечев заради тв изцепка: Явно така и не е разбрал какво прави в МВР
Станка Златева върна борбата на верния път: 14 медала и ново поколение шампиони след промяната
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
След година 90% от автобусите ще бъдат обновени. Това каза кметът на София по време на инициативата на Столична община за по-чест въздух.
препоръчано
„Всеки ден в София се регистрират около 40 хиляди автомобила, което е наистина впечатляващо число. Виждаме, че въпреки усилията, които полагаме, движението става все по-трудно. В същото време инвестирахме в последните години сериозни средства за подобряване на градския транспорт. Продължаваме строителството на метрото.
„Обновихме автомобилният парк. Около 60% от автобусите са подменени за 5 години. Предстои до края на годината още 102 нови автобуса - първите 20 електробуса само след няколко седмици”, допълни Фандъкова.


