ГОРЕЩО
ДРАМА В АВТОТРАНСПОРТА: Служител се е барикадирал в гараж „Земляне“
„Агрион“ стартира директни договаряния за земя под наем и аренда
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Йотова подписа указа за свикване на Народното събрание
ГОЛЯМОТО ПРЕНАРЕЖДАНЕ! Край на стария ред: Радев обърна парламента с хастара наопаки - ето кой къде ще седи сред новите 240 (СКИЦА)
Цветанка Андреева пред ПИК TV: Хората гласуваха за Радев – сега искат той да е премиер (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Модната икона от хита "Happy" си сътрудничи с група художници, за да създаде нова колекция кецове, използвайки различни творчески методи. Звездата иска да приложи към дизайна на спортните обувки графити и моменти от филми, които да се използват като щампи върху обувката.
препоръчано
"Оценявам това, че "Адидас" прие открито идеите на всички тези творчески умове", каза Фарел. Музикантът сподели, че е щастлив да бъде "домакин" за предложенията на всички тези творци, участващи в кампанията му "Superchell". Чифт от линията ще се продава между 100 и 120 долара и скоро ще се появи на официалния сайт на марката.
Фарел Уилямс си купи имение в Холивуд
7665
на 29.05.2015


