ГОРЕЩО
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Вицепремиерът Пулев след срещата с ръководството на "Райнметал": Няма договор, няма пари, няма терен (ВИДЕО)
ТЕМИДА ОТСЪДИ: Васил от "Калашниците" остава окончателно в ареста
Как Демерджиев превзе пловдивския "Квартал на богатите"
ЕКШЪН В ПИК TV! Хамид Хамид НАПЕРДАШИ Иван Демерджиев - ето какво било хобито на вътрешния министър (ВИДЕО)
Румен Радев: България работи, за да утвърди мястото си в реиндустриализацията на Европа и за развитие на иновативна икономика с висока добавена стойност
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
ФБР и прокурорите от министерство на правосъдието на САЩ са препоръчали да бъдат повдигнати обвинения срещу пенсиониралия генерал Дейвид Петреъс по подозрения в предоставяне на класифицирана информация на неговата бивша любовница, докато е бил директор на ЦРУ, съобщаваThe New York Times. Разследването им е фокусирано върху това, дали Петреъс, подал оставка през 2012 г. в резултат на разгласяването на извънбрачната му афера, е дал на Паула Броудуел достъп до своя имейл в ЦРУ и друга класифицирана информация.
Агентите на ФБР са открили секретни документи на компютъра на Броудуел, след като Петреъс напусна поста директор на ЦРУ.
препоръчано
Дрон порази турски кораб в Черно море, един човек загина, трима са ранени
3908
преди 21 минути
Чешки военен хеликоптер с петима души на борда се разби, има загинали
3754
преди 32 минути
Изменението на климата засилва сушата в Европа, Румъния и Гърция са сред засегнатите
3965
преди 51 минути
Китай започна двудневни учения в Тайванския проток
4293
преди 1 часа


