ГОРЕЩО
Момчето за всичко на Кирил Добрев - Крум Зарков, да си каже с коя кола го замъкнаха в прокуратурата да се разбира за срамната сделка с апартамента на "Дондуков"
ДОСИЕТАТА "КАЛУШЕВ": Какво крие министър Дечев за Петроханската секта? Изскачат нови връзки с кмета Терзиев
Fibank отново подкрепи Българската федерация по художествена гимнастика
РАЗПАДЪТ ОКОЛО ТЕРЗИЕВ НЕ СПИРА: Напусна и зам.-кметът му по култура и образование
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Роджър Федерер в крайна сметка е взел решението да пропусне последния “Мастърс” за 2019 година - в Париж. 38-годишният швейцарец спечели в неделя рекордна 10-а титла на турнира в родния си град в Базел и иска да запази сили за Лондон. Там следващия месец ще се проведе Заключителният турнир на ATP.
препоръчано
Федерер трябваше да бъде поставен под №3 в схемата в тазгодишното издание на Rolex Paris Masters. Той ще бъде заменен в основната схема от “щастлив губещ” от квалификациите. Носителят на рекордните 20 титли от “Големия шлем” е шампион в състезанието в зала “Берси” във френската столица през 2011 година.
Голяма раздяла за Джокович в началото на сезона
24655
на 07.03.2026
Григор Димитров търси отмъщение срещу Алкарас в Индиън Уелс
12007
на 07.03.2026
ТЪЖНИ ДУМИ! Григор Димитров: Няма да лъжа, много е трудно да се завърна
43377
на 05.03.2026
Григор Димитров се изкачи с две места в световната ранглиста по тенис при мъжете
13842
на 03.03.2026


