BG EN

Федерер: Чувствам коляното си много добре

Тенис

Федерер: Чувствам коляното си много добре

5821
на 13.04.2016
Федерер: Чувствам коляното си много добре
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Чувствам коляното си много добре, като на тренировка. Можех да се придвижвам напълно свободно", сподели световният номер 3 Роджър Федерер след победата си над Гийермо Гарсия-Лопес с 6-3, 6-4 в мач от втория кръг на турнира от сериите Мастърс в Монте Карло.

За Федерер това бе завръщане на корта след 2-месечно отсъствие след артроскопия на менискус, но швейцарският маестро заяви, че вече няма никакви проблеми с коляното. "Чувствам коляното си много добре, като на тренировка. Можех да се придвижвам напълно свободно. Ще видим как ще се чувствам в следващите дни, но засега съм уверен, че всичко ще бъде наред", коментира Федерер след двубоя.

"Мисля, че това бе перфектният мач, завързан в началото, след това успях да вляза в серия. Разиграванията бяха доста кратки, защото сервирах добре, ретурите ми бяха стабилни и се възползвах от вторите му сервиси. Бях малко скован в началото, защото това бе завръщане на корта за мен, но бе хубаво да мина през тези емоции", допълни носителят на 17 титли от Големия шлем. 

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова: Богатите от протеста лишиха бедните от крайно необходимите им плащания (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова: Богатите от протеста лишиха бедните от крайно необходимите им плащания (ВИДЕО)
ново
Днес: 143
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК