ГОРЕЩО
Имотният крал Демерджиев се препоти на въпрос за богатството му - измисли абсурдно обяснение за евтиното Порше
Д-р Гълъбова заподозря Асиова-Диамант в лицемерие
Шансовете на Кандев за вице на Гюров драстично намаляха след този разкостващ коментар на топ журналистка
Задава се кралска сватба: Внукът на Царя се сгоди за лекарка (СНИМКИ)
ЕК изплати близо 900 млн. евро на България по Плана за възстановяване
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Истинска трагедия разтресе сръбския футбол, след като тази нощ 21-годишен младеж загуби живота си след сбиване между фенове на Борац (Чачак) и Цървена звезда. Александър Якимович е бил наръган директно в областта на сърцето, съобщи Спортал.
препоръчано
Сбиването се е случило около 3:30 часа тази сутрин, като двама човека са били откарани в болницата с прободни рани. Докторите не са успели да помогнат на Александър, докато другият привърженик е без опасност за живота.
Двубоят между Борац и Цървена звезда трябваше да се състои днес от 17:00 часа, но Сръбската футболна федерация логично реши да го отложи. Все още не е насрочена нова дата за провеждането на срещата.
свързани новини
Трагедия! Фен загина, след като падна от 50 метра на футболен мач в Аржентина
14949
на 16.03.2015
Кабаков с първо международно назначение за сезон 2026/27
5578
преди 8 часа
Азиатската футболна конфедерация също се противопостави на ФИФА
5741
преди 15 часа
Отиде си футболната легенда Франко Барези
11263
преди 18 часа
Реал Мадрид с нов рекорд
20106
на 29.07.2026


