ГОРЕЩО
Александър Йорданов с ШАМАР срещу Терзиев: Финансира паравоенна група от яко въоръжени лица, а половин година не може да се справи с боклука на София
МРЪСЕН СЦЕНАРИЙ! Ето как ППДБ опитаха да направят ПРЕВРАТ в "Детска хирургия" в МБАЛ "Св. Анна“-Варна. Заплатите на "унизително заплатените" напуснали лекари – над 10 бона! (ДОКУМЕНТИ)
САМО В ПИК! Ето какво се е случило след клипа на Божанков от бюфета на НС - хората на Костадинов си тръгнали гладни (ВИДЕО)
ШОКИРАЩО! Ето я историята на 8-годишния Леон, живял с „лама“ Калушев в хижата на ужасите "Петрохан"
Елен Колева проговори за покойния Калин Терзийски. Ето какво разкри бившата муза на писателя
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Феновете на ЦСКА напълно блокираха центъра на София. Пред сградата на БФС има засилено полицейско присъствие, коли на жандармерията и водоструйки.
препоръчано
Около 16:00 часа в градинката пред централата на БФС феновете на ЦСКА започнаха да се събират, за да направят митинг-протест. Към този момент привържениците са около 400-500.
"Боби, излез! Ела при нас!", викат ултрасите, които пеят песните за любимия клуб и пият алкохолни напитки, подгрявайки за реванша за Купата на България с Берое.
свързани новини
Към 17:00 е предвидено организирано да се тръгне към Орлов мост, езерото "Ариана" и от там към стадион "Българска армия", където "армейците" ще срещнат Берое. Двубоят започва в 20 часа.





ПРАЗНИК: Честваме велик светец, а днес имат повод да почерпят най-светлите имена
8223
преди 37 минути
Проговори майката на малкия Леон: Не развявайте с голи думи името на детето ми
235227
преди 4 часа


