ГОРЕЩО
ЕКШЪН В ЕФИР: Анализатори се скараха заради първите стъпки на правителството и непопулярните мерки за бюджета
НОВО 20: Васко Тайсъна и Траян от мелето на "Челопешко шосе" не били на високо ниво в бандата на "Калашниците" - занимавали се с лихварство
Топ икономист предупреди за голям проблем с бюджета: Дългът расте с астрономически темпове...
НАДЦЕНКИ ОТ 130%: Вицепремиер КАЗА КАК властта ще се бори с високите цени
КУЛТОВ СЦЕНАРИЙ какво щяха да направят Кокорчо, Христо Иванов, Боби Ваклинов, "Бърд" и компания, ако български политик беше дръзнал да изрече ТЕЗИ ДУМИ на Петер Мадяр
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Феновете на Левски отново демонстрираха огромната си подкрепа към отбора, изкупувайки всички билети за Сектор "А" за дербито от последния кръг на Първа лига срещу ЦСКА.
препоръчано
Двубоят е важен и за двата тима, като сините се борят за третото място, а червените за титлата.
Близо 12 000 са продадените билети за феновете на домакините от Левски, докато тези за феновете на ЦСКА са малко над 5500. Трябва да се отбележи, че сините имат над 5500 членски карти, които влизат в тази бройка.
До момента входните талони за сините се продаваха на касите на стадион "Георги Аспарухов", а от утре (6 юни) ще са в продажба в официалния магазин в Сектор "А" на "Герена".
свързани новини
ЦСКА тотално се разпадна преди дербито с Левски
15665
на 06.06.2023
Черно море охлади мераците на Левски за национал
5522
преди 2 часа
Любо Пенев става треньор на Локомотив София
7562
преди 2 часа
ЦСКА със сензационен трансфер
16117
преди 4 часа
Чичо Венци се изсмя на ЦСКА, продава перлата си в носител на КЕШ
21588
на 05.06.2026


