BG EN

Феновете на "Левски" пуснаха фланелки посветени на 45 години от историческото 7:2

Футбол

Феновете на "Левски" пуснаха фланелки посветени на 45 години от историческото 7:2

9292
на 13.11.2013
Феновете на Левски пуснаха фланелки посветени на 45 години от историческото 7:2
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Феновете на “Левски” пуснаха специална колекция фланелки. Акцията стана факт броени дни преди поредното издание на вечното дерби. Мачът от осминафиналите за Купата на България е в събота от 15,15 ч.

препоръчано

Фланелките са на цена от 9 лева, а освен това в обращение е и специална колекция стикери. Ултрасите са написали на тениските "Гунди, юбилей 7:2". Те визират култовата победа, записана на 17 ноември 1968 г. В мача тогава Георги Аспарухов нанизва хеттрик във вратата на ЦСКА, дубъл прави Янко Кирилов, а по едно попадение вкарват Александър Костов и Борислав Богданов. В неделя се навършват 45 години от този исторически сблъсък. 

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО)
ново
Днес: 85
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК