ГОРЕЩО
Ето го кемпера, в който намериха мъртви Ивайло Калушев и двамата младежи (СНИМКА)
Идеален подарък за „Св. Валентин“ от Vivacom: Специални онлайн отстъпки за сгъваемите смартфони на Samsung
Пет неща, които можем да правим в Кортина д'Ампецо (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Прокуратурата и МВР пуснаха ШОКИРАЩИ КЛИПОВЕ от охранителни камери - Ивайло Калушев не е убиецът на тримата в хижа "Петрохан" (ВИДЕО)
КРАЙ НА ИЗМИСЛИЦИТЕ! Мотористи заснели овчаря, който откри кемпера с труповете на Калушев, Златков и 15-годишния Макулев (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Цели 500 билета за фенове на Лудогорец са били продадени до вчера за гостуването на Лацио на 20 февруари. От тях малко над 450 са за сектора на агитката и са на цена 16 евро, а останалите са билети първа категория, които са за по-заможни футболни запалянковци, пише "Меридиан Мач". Това са само билети, които са пуснати в продажба в Разград, като тепърва ще се продават пропуски на българи, живеещи в Италия и Западна Европа.
препоръчано
Бройкота е доста сериозна на база на факта, че Лудогорец няма фенската маса на "Левски" и ЦСКА в България. Доста фенове тръгват от Разград с автобуси, а освен това са изкупени всички места в нискотарифните самолети, тръгващи от Букурещ.
Левски трепери за основен защитник преди Лудогорец
241
преди 1 минута
Eто кои са потенциалните съперници на България в Лига на нациите
9630
преди 3 часа
ОФИЦИАЛНО: Левски скъса с бразилец
9646
преди 4 часа
Тежък удар за ЦСКА преди битката с ЦСКА 1948
9797
преди 4 часа


