ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пловдивският отбор на Оазис спечели регионалния полуфинал на Каменица Фен Купа, който се проведе на Градския стадион "Пловдив". Първенците получиха своя трофей лично от звездата Христо Стоичков.
Камата бе специален гост за финала на пловдивското издание на аматьорския турнир. Стоичков пристигна под тепетата специално за финала, раздаде стотици автографи и награди не само първенците, но и техните подгласници - отборът на Аматьорите.
Скандалното в случая е, че това се случва точно, когато в Борисовата градина феновете на ЦСКА протестират заради случващото се в клуба. Привържениците искат незабавно да бъде осъществена сделка и "Титан" най-после да се оттегли, което ще върне Христо Стоичков на "Армията".
Припомняме, че Камате все още се води старши треньор на ЦСКА, въпреки, че на този пост бе назначен и Сашо Борисов. В момента Борисов води тренировките на "червените", а Стоичков все още се води в отпуска.


