BG EN

Ферер е последният полуфиналист в Акапулко

Тенис

Ферер е последният полуфиналист в Акапулко

2331
на 27.02.2015
Ферер е последният полуфиналист в Акапулко
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Испанецът Давид Ферер се класира за полуфиналите на турнира в Акапулко, след победа над австралиеца Бърнард Томич с 6-4, 3-6, 6-1.

Това е трета победа за Ферер от три мача срещу Томич. В следващия кръг испанецът ще играе с Райън Харисън, който отстрани Иво Карлович. В другия полуфинал съперници ще бъдат Кей Нишикори и Кевин Андерсън.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Адвокат Станев с екшън коментар за опитите на шпицкомандите на ППДБ и на кабинета Гюров да свалят главния прокурор: Лумпенизацията им е опасна за темелите на държавността (ОБНОВЕНА) ГОРЕЩО В ПИК TV! Адвокат Станев с екшън коментар за опитите на шпицкомандите на ППДБ и на кабинета "Гюров" да свалят главния прокурор: Лумпенизацията им е опасна за темелите на държавността (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 43
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК