ГОРЕЩО
Атанас Зафиров поздрави виетнамския президент То Лам за преизбирането му начело на Виетнамската комунистическа партия (СНИМКИ)
ВСИЧКИ МАСКИ ПАДНАХА! Една година издържахме с данъците си партията на Радев, докато ни беше президент
Иван Тиков е новият президент на Българската федерация по тенис, а Стефан Цветков остава почетен президент и член на УС
ЕТО КОГА! Йотова започва консултациите за служебен премиер
Андрей Новаков с АРГУМЕНТ защо трябва да сме в Съвета за мир: Четири пъти в годината българският премиер ще сяда на една маса с президента на САЩ
БЪЛГАРИЯ ДНЕС
Филип Попов и бившият кмет на Ню Йорк на една маса по проблемите на сигурността
11229
на 29.10.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Депутатът от БСП ЛЯВА БЪЛГАРИЯ Филип Попов взе участие в парламентарен форум по сигурността и разузнаването във Вашингтон.
препоръчано
Основните теми на форума са Сирия и Близкият Изток, сигурността и борбата с тероризма и кибер тероризма.
Там Филип Попов се озова на една маса с бившия кмет на Ню Йорк Рудолф Джулиани, с който впоследствие обсъдиха и част от темите на форума.
Майка и 11-годишно дете пострадали при домашно насилие в село Веселец
3370
преди 21 минути
Украинец се оказа скочилият от висок етаж на блок в Пловдив
7641
преди 41 минути
Раздават проследяващи устройства за хора с деменция
4811
преди 44 минути


