ГОРЕЩО
РЕШЕНО: Депутатите замразиха заплатите си
АФЕРАТА "КУБ": До дни стават ясни поразиите от незаконното строителство в "Баба Алино“, изплува и проблем в Свети Влас
НА КОСЪМ: ФБР предотвратило атентат срещу Тръмп
ХОЛИВУД ПО БЪЛГАРСКИ! Дачков зачеркна новите "звезди" Гюров и Кандев: Пълен кич и потрес - произвеждат се абсолютно посредствени хора в супергерои
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Симеон Дянков и Асен Василев обядват в един и същи ресторант (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Наградата на Гилдията на американските продуценти в най-престижната категория - „Най-добър филм“ - бе присъдена на лентата „Големият срив“ (The Big Short) с Брад Пит и Деде Гарднър.
препоръчано
Тя бе обявена на 27-а ежегодна церемония за връчване на наградите на това сдружение на повече от 7000 продуценти, работещи в киното и телевизията. „Фарго“ (Fargo) пък грабна наградата в категорията пълнометражен филм или минисериал.
За най-добър документален филм за прожектиране в кинотеатрите бе признат „Ловен периметър“ (The Hunting Ground), а като най-добър сериал бе отличен „Открит“ (Transparent).
свързани новини
Брад Пит се подмлади драстично
13835
на 15.01.2016
Нина Добрев се показа като... булка
18890
преди 12 часа
Бони Тейлър е вън от кома, но остава в тежко състояние
20489
преди 21 часа
Почина любима актриса от сериала „Алф“
22025
на 15.06.2026


