BG EN

Финансистът Красимир Ангарски: Изборът на Кирил Ананиев за здравен министър е сполучлив

Политика

Финансистът Красимир Ангарски: Изборът на Кирил Ананиев за здравен министър е сполучлив

19003
на 07.11.2017
Финансистът Красимир Ангарски: Изборът на Кирил Ананиев за здравен министър е сполучлив
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Надяваме се Кирил Ананиев да е новият здравен министър. Изборът е сполучлив. Познавам го повече от 20 години. Той е добър мениджър, консенсусен и диалогичен е", каза финансистът Красимир Ангарски в ефира на Би Ти Ви.

препоръчано

„Политически този ход е много добре премислен. Ананиев е добър експерт, признат от всички политически партии“, посочи той. Друго предимство е, че той е правил бюджета за тази година, затова най-добре ще приложи програмата за здравеопазване. Той ще бъде много сполучлив министър. Предполагам, че той вече има в главата си план какво да прави“, допълни Ангарски. Според него не е нормално да има 400 болници за нашето население. „Критериите са много занижени. Никъде по света няма където искаш да си откриваш болница“.

„Първо ще трябва той да направи програма, да убеди политиците и те да застанат зад него“, каза още финансистът.



Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа
ново
Днес: 31
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК