ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! 15-годишният син на спалеолога Яни Макулев е с издирвания Ивайло Калушев: Нямаме контакт от 29 януари
TravelLove – светът, разказан отблизо (СНИМКИ)
Борислав Цеков: Не хижа "Петрохан", а хижата на ППДБ. Над нея очевидно е бил разпънат партиен чадър
Александър Йорданов с ШАМАР срещу Терзиев: Финансира паравоенна група от яко въоръжени лица, а половин година не може да се справи с боклука на София
МРЪСЕН СЦЕНАРИЙ! Ето как ППДБ опитаха да направят ПРЕВРАТ в "Детска хирургия" в МБАЛ "Св. Анна“-Варна. Заплатите на "унизително заплатените" напуснали лекари – над 10 бона! (ДОКУМЕНТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Левски изчисти главницата от дълговете, които бе натрупал към общинската хазна. Въпреки това обаче, “сините“ все още не са изчистили натрупаните лихви. Те са малко над 700 000 лева.
препоръчано
Затова се чака тежката дума на адвокатите, които трябва да решат дали Левски трябва задължително да изчисти и тази сума, за да получи правото на строеж на “Герена“, или е достатъчно да спазват договорката си за разсрочено плащане.
Както е известно, желаещите да получат помощ от общината не трябва да имат дългове към нея.
Освен това „сините“ ще бъдат обвързани с железен договор, който ще гарантира, че на това място ще има футболен стадион и нищо друго, подчертава “Мач Телеграф“.
свързани новини
Босът на Ботев Пловдив пита феновете за трансфер
12011
преди 11 часа
Текпетей с позиция след смъртните заплахи, Левски също пусна декларация
11011
преди 14 часа
Боримиров обяви важна новина за бъдещето на Левски
12554
преди 19 часа
ТРАНСФЕРИТЕ НЕ СПИРАТ: ЦСКА привлича защитник следващата седмица
9296
преди 20 часа


