BG EN

ФИНАНСОВ ФАКИР: Гонзо намалил сериозно задълженията на БФС

ГОРЕЩО
Футбол

ФИНАНСОВ ФАКИР: Гонзо намалил сериозно задълженията на БФС

17656
на 01.04.2025
ФИНАНСОВ ФАКИР: Гонзо намалил сериозно задълженията на БФС
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Президентът на БФC Георги Иванов е намалил сериозно дълговете на футболната централа за малко повече от година управление, твърди изданието “Мач Телеграф“.

препоръчано

При идването му на власт той е заварил 4 милиона лева задължения, натрупани по времето на Бoрислав Михaйлов. Само за 12 месеца те са били редуцирани с внушителните 447 000 лева.

Това става без в централата да има постъпления от УЕФА или ФИФА, дължащи се на класиране на националите на голямо първенство.

Наред с това Иванов е изплатил и първата вноска към бившия национален селекционер Младен Кръстаич, който осъди БФC във ФИФА да му изплати 250 000 евро заради уволнението.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 5 април - Телците да се приготвят за трудности, Стрелците да преценяват всяка своя крачка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 5 април - Телците да се приготвят за трудности, Стрелците да преценяват всяка своя крачка
ПИК TV x
Валентин Кардамски с ТОП анализ пред ПИК TV: Либералите Урсула, Микрон и Стармър искат да сменят Ердоган с послушна парцалива кукла Валентин Кардамски с ТОП анализ пред ПИК TV: Либералите Урсула, Микрон и Стармър искат да сменят Ердоган с послушна парцалива кукла
ново
Днес: 60
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК