BG EN

Финансовият министър на САЩ ще посети Европа за обсъждане на брекзит

Европа

Финансовият министър на САЩ ще посети Европа за обсъждане на брекзит

8736
на 09.07.2016
Финансовият министър на САЩ ще посети Европа за обсъждане на брекзит
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Финансовият министър на САЩ Джак Лю ще посети Лондон, Париж, Берлин и Брюксел следващата седмица, за да се срещне със своите колеги и да обсъди стимулирането на растежа и стабилността, след като Великобритания гласува да напусне ЕС, съобщиха от Министерството на финансите на САЩ, предава Reuters, цитирана от Фокус.

препоръчано

По време на пътуването, което ще се състои между 11 и 14 юли, Лю ще се срещни с финансовите министри и други официални лица на всяка от четирите столици, за да обсъдят „поддържането на икономическата стабилност и споделянето на икономическия растеж във Великобритания, Европа и по света“, след вота за брекзит.
Той ще се срещне също с бизнес лидери и пазарни играчи, „за да обсъдят състоянието на глобалната икономика“.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК