ГОРЕЩО
ГОРЕЩА ТЕМА! Експерт разкрива истината за цените на горивата: В Европа растат и ще продължат да растат
СЛЪНЦЕТО пробива облаците, но дъжд с гръмотевици следобед не е изключен над планините, а и над морето (КАРТИ)
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
Тежко му на Радев с такава улична банда
Демерджиев - мастит играч олигарх. Схемите му - класика в жанра на бялата якичка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
3 години лишаване от свобода постанови Окръжният съд във Враца за пиян шофьор, прегазил пешеходец. Инцидентът станал на 2 февруари 2014 г. на изхода на града в посока Оряхово.
препоръчано
36-годишният врачанин се качил на автомобила си с 2.65 промила алкохол. Скоростта, с която се движел по главния път, била несъобразена, отчитат магистратите в съдебното решение. В крайната част на пътното платно се движел пешеходецът Н.М., който се прибирал от лозето си. Водачът на автомобила не успял да реагира и го помел. Мъжът издъхнал на място.
Наказанието, което съдът определи за пияния шофьор, е при първоначален „общ" режим в затворническо общежитие. Присъдата подлежи на обжалване.
свързани новини
Млада шофьорка помете пешеходец в Бургас
9184
на 19.02.2016


