ГОРЕЩО
СКАНДАЛЪТ СЕ РАЗРАСТВА! Калашниците заграбили общински имот в Ботунец
ЛЮБОПИТНО! Велислава Петрова с подробности за среща във Външно с Митрофанова - ето каква позиция е заявила България и какво е поискала отсреща руската посланичка
ДОТАМ Я ДОКАРА: Иво Мирчев удари дъното, щом и любимите му "Господари" му се подиграват (ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Няма да има драма с имунитета на Ангел Георгиев. Депутатът от "Възраждане" се отказва от него
ПИК TV! Шефът на КЗП оповести с какви нарушения се сблъскват в магазините и попадат ли под ударите им и големите търговски вериги (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Международната финансова агенция „Фич“ повиши перспективата на дългосрочния кредитен рейтинг на България от стабилна на положителна, предаде БНР.
Агенцията оценява високо добрите макроикономически показатели на страната ни и стабилните публични финанси.
Като основни рискове за България тя вижда международната среда, която може да спомогне за рязко влошаване на конкурентоспособността на страната.
При подобен сценарий от „Фич“ предупреждават, че може да се стигне до повишаване на държавния дълг.
препоръчано


