ГОРЕЩО
УДАРИ ДЖАКПОТА: Коцето лапва 95 000 евро от държавата заради разпарчетосано "Ауди"
Петър Стоянов е последният политик, видял Ванга жива - ето го предсказанието й, което се сбъдва с АБСОЛЮТНА ТОЧНОСТ
СЛЕД БУРЯТА ВЪВ ФЕЙСБУК: Защитата на Проданов ѝ излезе скъпо - Диамант изчезна от социалната мрежа
Фалшивият герой Мирчев и обсесията му по Пеевски - "Да България" е партия с отпаднала необходимост
Кузман Илиев разби опозицията: Борисов и Асен Василев нямат право да говорят за бюджета - кой отвори кутията на Пандора? (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът на Реал (Мадрид) Флорентино Перес говори за трансфера на най-новата звезда в тима Гарет Бейл.
препоръчано
Перес обяви уелсеца като изключителен играчи и заяви, че не е притеснен от 100-те милиона евро трансферна сума, контрирайки, че Бейл е излязъл евтино.
"Той е поредният футболист от проекта ни да купуваме най-доброто на пазара. Освен всичко друго, той от малък мечтае да играе за Реал. Какво по хубаво от това? Фиго, Зидан, Бекъм и Роналдо също бяха скъпи, но не загубихме пари от тях", заяви Перес.
Той каза още, че досега не се е намесвал в работата на Карло Анчелоти относно статута на Икер Касияс и не смята да го прави.
РАДАР: Испанци следят играч на Локомотив Пловдив
7280
преди 7 часа
Трабзонспор обяви трансфера на Салах
9209
преди 11 часа
Христо Янев обяви групата за мача с Макаби
7569
преди 12 часа
Левски на една битка от гарантирани 8 млн. евро
9544
преди 13 часа


