BG EN

"Фокс нюз" се присъедини към „Си Ен Ен“ в заведеното дело срещу Белия дом

Америка

"Фокс нюз" се присъедини към „Си Ен Ен“ в заведеното дело срещу Белия дом

11450
на 15.11.2018
Фокс нюз се присъедини към „Си Ен Ен“ в заведеното дело срещу Белия дом
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

От телевизионния канал "Фокс нюз" обявиха, че се присъединяват по заведеното от „Си Ен Ен“ дело срещу Белия дом, предаде "Франс Прес", цитирана от БНР.

препоръчано

Причина за делото, заведено от „Си Ен Ен“ стана отмяната на акредитацията на журналиста на телевизията Джим Акоста от страна на президентството.

Акредитациите не "трябва да се използват като оръжие", заяви директорът на "Фокс нюз" Джей Уолъс и допълни, че неговата телевизия подкрепя „Си Ен Ен“ в търсенето на справедливост в съда.

"Фокс нюз" ще подаде молба за присъединяване, по силата на която трето за процеса лице може да стане част от него – уточни Уолъс. -  Тази процедура е предвидена за случаи, когато подалият молбата не претендира да получи обезщетение, а да изложи становището си по правния спор в подкрепа на ищеца. Ние не одобряваме все по-враждебния тон, използван както от президента, така и от медиите. Подкрепяме свободната преса, достъпа на медиите до правителството и прозрачност за американската общественост".

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - комуникационен гаф го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО) НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - "комуникационен гаф" го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК