BG EN

Фолк певица се снима с Коце Ламята в шубрака

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Фолк певица се снима с Коце Ламята в шубрака

28618
на 28.11.2012
Фолк певица се снима с Коце Ламята в шубрака
Автор:   Георги Делчев
Попфолк певицата Джоанна представя тази вечер нова песен и клип. Интересното е, че във виедото на парчето „Малко мъж” е събрала интересни герои. За снимките изпълнителката е привлякла бившия любовник на Азис - Коце Ламята, с когото се мятат в изоставените ниви на старото летище в Драгоман. Другият герой в любовния триъгълник е преподавателят по финанси в Свищовския университет - Николай Антонов. Към тази формация - Джоанна, Коце и Николай се присъединява и екзотичната танцьорка от Ботсвана - Чарити Мбереки.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 51
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК