ГОРЕЩО
Дара с ИСКРЕНИ ПРИЗНАНИЯ: Работих с терапевт преди Евровизия - искам да имам деца и да съм здрава
Пийт Хегсет предупреди, че Европа е изправена пред "нашествие“ на опасни идеологии - замеси и България
ПОСЛЕДНИ ПОДРОБНОСТИ за състоянието на българския полицай, прострелян в САЩ
Последната любов на Любен Дилов-син с РАЗТЪРСВАЩА ИЗПОВЕД: Не знам дали ще се науча да говоря за теб в минало време (СНИМКИ)
Касапницата в София взе още една жертва
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Изпълкомът на Украинската футболна федерация взе решение да продължи контракта на Михаил Фоменко, който е начело на отбора на страната от 26 декември 2012 г. и успя да го изведе до финалите на Европейското първенство през 2016 г.
препоръчано
Все още няма информация за срока на новия контракт на Фоменко, единствено е ясно, че ще води украинците на първенството на Стария континент във Франция. Също така не се съобщава дали Андрей Шевченко ще влезе в треньорския щаб. Украйна под ръководството на 67-годишния Фоменко си осигури място на Евро 2016, след като победи Словения в баражите. Украинците са в група с Германия, Полша и Северна Ирландия.
свързани новини
Дел Боске излиза в пенсия след Евро 2016
8872
на 18.12.2015
Чичо Венци се изсмя на ЦСКА, продава перлата си в носител на КЕШ
16126
на 05.06.2026
ТРАНСФЕР: ЦСКА продава нападател в Турция
14329
на 05.06.2026
ВОАЯЖ: Националите не, но Гонзо отива на Световното
15621
на 05.06.2026
Молдова няма да създаде проблеми на България
14789
на 05.06.2026


