ГОРЕЩО
КРУПНА ИЗМАМА: Бившата касиерка на ГЕРБ Гинка Борисова инвестирала парите от наивници в криптовалути и имоти. Сред жертвите й е полицай
Сринаха Гюров: Съвременен АндрейШко! Срамът от родния град е най-тъжната форма на провинциализъм
ЩЕ ХВАНАТ ЛИ УБИЕЦА? Топ криминалист за зверството срещу Владо Загатото: Винаги остават следи, дори и след пожар
САМО В ПИК! Вижте лъскавия живот на половинката на Владо Загатото - гимнастичката Симона Пейчева обиколила куп държави през последните 2 години (СНИМКИ)
МЪЛНИЯ В ПИК! На Йотова й се изправиха косите от ПИСМОТО, което получи. Бившата жена на Емил Дечев моли президента за помощ: Детето ми е в неизвестност, чух я само за 45 секунди... (ДОКУМЕНТ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Фонд "100 години Левски" е превел първия транш на италианския Лацио за провеждането на юбилейната среща на 23 май.
Преди няколко дни шефът на тръста "Синя България" призова всички фенове на "Левски" да се включат в събирането на средства за юбилея, за да може първата част от сумата от 150 хиляди евро да бъде преведена преди крайния срок 30 април.
Това се е случило и по сметката на италианския клуб е постъпил първият транш, с който синята публика гарантира участието на римските "орли" в срещата.
Тепърва обаче трябва да се събере остатъкът от парите за мача, както и сумата за престоя на италианската делегация в София.
препоръчано
Радост в “червено”! ЦСКА отстрани Карабах на дузпи
15715
преди 7 часа
Левски елиминира напълно заслужено Университатя и продължава да мечтае
31543
на 29.07.2026
Бербатов тежи 70 кг, отслабнал е със строг режим, веган диета и йога
33809
на 27.07.2026
Левски подписа с вкарал 66 гола в 139 мача
21283
на 27.07.2026


