ГОРЕЩО
СТУДЕН ДУШ: Кабинетът "Радев" попари Бербатов, министерският пост пак му се изплъзна
МА КАК СМЕЯТ?! ППДБ да направят протест на жълтите павета срещу "безобразието" спечелилите изборите да НЕ се съобразяват с тях
Станчо Станев става и.д. председател на ДАНС
ЦИРК ПО БИ ТИ ВИ! Цецка Ризова изнерви Антон Кутев с глупави въпроси. Песента "Охраната на Пеевски" й гръмна в слушалката
Двубой за сребърните медали в Бистрица
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Фондацията "Заедно в час" организира за пети път Лятна академия с подкрепата на Столичната община и РИО София-град. В 90-о СОУ "Ген. Хосе де Сан Мартин" в район "Люлин" ученици от 5-и до 12-и клас ще имат възможност да затвърдят и да обогатят знанията си по различни предмети, като в същото време се забавляват заедно.
препоръчано
Занятията в Лятната академия ще се водят от учители по програмата "Заедно в час", обучени по международна методология с фокус върху успеваемостта на всеки ученик. Методите на преподаване са насочени към цялостно развитие на интелектуалните способности на децата. Лятната академия започва в 10.30 ч.
свързани новини
Над 140 деца ще посещават лятна академия в Асеновград
4772
на 13.06.2015
Хигиена, психика и първа помощ ще се учи вече до 10-и клас
18658
на 06.05.2026
Еврото удари и частните уроци
26452
на 30.04.2026


