ГОРЕЩО
СКАНДАЛЕН АБСУРД! "Калашниците" с шофьорски книжки от автошкола фантом в Чехия - над 6000 българи с такива фалшиви свидетелства
Доналд Тръмп на 80! Ето как ще посрещне празника си
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Разбиха група за рекет, изнудване и проституция (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Полицията залови изтощени до смърт 33 нелегални мигранти - лутали се в гората дни наред, яли трева и пили вода от блатата
СЛЪНЧЕВО! Ведрият ден няма да се размине без облаци и валежи, особено над планините (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Английската звезда Франк Лампард влезе в историята на отбора от МЛС Ню Йорк Сити като автор на най-бързия гол, откакто тимът е създаден. Бившият халф на Челси се разписа в 46-ата секунда на двубоя с Ди Си Юнайтед във Вашингтон. Домакините изравниха в 73-ата минута, а в добавеното време костариканецът Алваро Саборио им донесе победата.
Така Ди Си Юнайтед се изравни на върха в Източната конференция с Ню Йорк Ред Булс. Отборът на Лампард е осми с 11 точки по-малко.
препоръчано
Спортал
Лампард влиза в рекордите на Гинес
6571
на 04.09.2015
Лампард с първи гол за Ню Йорк Сити
5395
на 17.09.2015


