BG EN

Франция привика руския посланик заради карикатура, осмиваща Европа (СНИМКА)

Европа

Франция привика руския посланик заради карикатура, осмиваща Европа (СНИМКА)

9177
на 25.03.2022
Франция привика руския посланик заради карикатура, осмиваща Европа (СНИМКА)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Посланикът на Русия във Франция беше извикан във френското външно министерство заради публикация на посолството в Туитър, определена от Париж като неприемлива, предаде Ройтерс, като се позова министерството.

препоръчано

Руското посолство в Париж публикува снощи в Туитър картинка, изобразяваща тяло, на което пише „Европа“. То лежи върху маса, а стоящи край масата фигури, представляващи САЩ и Европейския съюз, бодат тялото със спринцовки.

„Тези публикации са неприемливи. Ясно заявихме това днес на руския посланик“, обяви министерството.

свързани новини

„Опитваме се да поддържаме взискателен канал за диалог с Русия и тези действия са напълно неуместни“, заяви френското външно ведомство.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа
ново
Днес: 22
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК