ГОРЕЩО
ДПС на протестно бдение срещу решението на правителството за закриване на Комисията по досиетата без обществено допитване (СНИМКИ)
Бивш шеф на КАТ с отворено писмо до Радев срещу войната по пътищата: Седем премиери преди вас отказаха да чуят ТОВА...
Явор Гечев: Онези, които докараха държавата дотук, ни държат сметка за разходите в бюджета - разбирам от калинки, но нямам вълшебна пръчка
Аферата "Баба Алино": Пуснаха с подписка задържания при акцията в район "Приморски"
Слави БЕСЕН на Демерджиев заради “Петрохан”: Докога, бе, господин министър, ще ви чакаме…
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Франция призова правителството на Иран да престане да нарушава ядрената сделка от 2015 г., като заяви, че диалог между Техеран и запада все още е възможен, предава AFP, цитирани от "Фокус".
препоръчано
„Каналите за диалог все още са отворени, включително може да разговаряме днес, но Иран трябва да се откаже от подобни действия“, заяви френският министър на външните работи Жан-Ив Льо Дриан, във връзка с продължаващата политика на Техеран да нарушава клаузите от ядреното споразумение.
Последното подобно действие от страна на иранското правителство беше да обяви, че ще използва нова технология за обогатяване на Уран.
Днешната стрелба в Германия е престъпление от страст?
6720
преди 1 часа
ШОК: Откриха тялото на 17-годишна в куфар, обвинен е австралиец
9695
преди 1 часа
Шест станаха жертвите на стрелбата в Северна Германия
8241
преди 3 часа


