BG EN

Французи снимат реклама на бисквити в плувния басейн на Бургас

Региони

Французи снимат реклама на бисквити в плувния басейн на Бургас

12792
на 24.11.2019
Французи снимат реклама на бисквити в плувния басейн на Бургас
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Най-новото спортно бижу на Бургас "Парк Арена ОЗК“ впечатли френски продуцент, който превърна плувния басейн в снимачна площадка за два дни.

препоръчано

Огромното пространство се напълни с прожектори, камери и друга снимачна техника за реализирането на мащабна реклама на френски бисквити. Мястото не е избрано случайно, тъй като бургаският басейн е един от най-големите в Европа, хвали се "Флагман".

В рекламния клип участва и бургаската гордост Цанко Цанков, който стана известен с преплуването на целия Бургаски залив от край до край в средата на лятото на тази година.

Над 350 ученици, родители и техни приятели също взеха участие в продукцията като статисти. Френският режисьор е останал изключително доволен от условията в морския град и обещал отново да се върне.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Идват захлаждане и валежи (ВИДЕО) Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Идват захлаждане и валежи (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК