ГОРЕЩО
САМО В ПИК! Георги Марков с ФУНДАМЕНТАЛНА прогноза от Будапеща: Сорос създаде мигрантската криза! След месец в Европа започва кардинална промяна на либералния елит
КРАЙ НА ЛЕВА! Двойното обозначаване на цените на стоките спира днес
НОИ въвежда промени, свързани с личните платежни сметки – кого засяга и какво трябва да знаем
АД ПОД НЕБЕТО! Слънцето ще пече безмилостно над цялата страна - температурите ще достигнат 38 градуса (КАРТА)
АФРИКАНСКА ЖЕГА! Синоптик разкри какво ще е времето през следващите дни - живакът удря 40 градуса
СВЕТЪТ ДНЕС
Французите ще намалят консумацията на енергия на фона на студената вълна, преминаваща през страната
3856
на 17.01.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На фона на ниските температури и прогнозите на синоптиците за още по-голямо застудяване франзуците може да бъдат изправени и пред сериозен проблем с електрозахранването, пише германският вестник Die Frankfurter Allgemeine Zeitung.
препоръчано
Операторите и Министерството на околната среда призоваха потребителите да бъдат икономични при използване на енергията и да използват уреди, които не са крайно наложителни, в часовете, в които няма толкова голям натиск върху мрежата.
Междувременно метеоролозите очакват застудяването в голяма част от страната да започне още от вторник. Ниските температури ще се задържат поне до края на седмицата
Ким Чен Ун забогатяр с 22 млрд. долара от войната в Украйна
17946
преди 13 часа
Турция, Саудитска Арабия и Пакистан подписаха тристранно споразумение за отбрана
10262
преди 14 часа
Тръмп: САЩ има бензин за хиляда години напред
9887
преди 14 часа


