ГОРЕЩО
НЕУСТОЙЧИВО ВРЕМЕ: Слънчево до обед, после - дъжд, гръмотевици и градушки (КАРТА)
Икономист засече Теменужка Петкова за бюджета - предложи на Гълъб Донев да...
Евтим Милошев със СКАНДАЛНИ РАЗКРИТИЯ: НДК е на загуба от 50 млн. евро, но директорката му взима заплата от 14 000 евро
Семейството на Любен Дилов-син публикува ДВЕ МИЛИ СНИМКИ, с които си взе последно сбогом с него
НОВИ ПОДРОБНОСТИ за кървавата касапница с автобуса в София. ИМА ВТОРА ЖЕРТВА. Ето в кои болници са тежко ранените (СНИМКИ)
ЧАС ПИК
Френска лаборатория потвърди наличието на чума по животните във Велинград
83136
на 16.12.2024
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Европейската референта лаборатория в Монпелие потвърди наличието на вируса на чума и антитела по дребните преживни животни във Велинград. Това съобщи зам.-министърът доц. Деян Стратев, зам.-министър на земеделието на брифинг пред журналисти.
препоръчано
„Организмът изгражда антитела, но вирусът се запазва в лимфните възли и периодично, особено при стресови състояния, се отделя в околната среда”, каза още Стратев. "Не става въпрос за ваксинирани животни, а за инфектирани, посочи още той.


