ГОРЕЩО
СКАНДАЛЕН АБСУРД! "Калашниците" с шофьорски книжки от автошкола фантом в Чехия - над 6000 българи с такива фалшиви свидетелства
Доналд Тръмп на 80! Ето как ще посрещне празника си
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Разбиха група за рекет, изнудване и проституция (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Полицията залови изтощени до смърт 33 нелегални мигранти - лутали се в гората дни наред, яли трева и пили вода от блатата
СЛЪНЧЕВО! Ведрият ден няма да се размине без облаци и валежи, особено над планините (КАРТИ)
ЧАС ПИК
Френските власти конфискуваха паспортите на шестима предполагаеми джихадисти
3082
на 24.02.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Френските власти за първи път са конфискували паспортите на шестима французи, за които се предполага, че са планирали да пътуват до Сирия, за да участват във войната на страната на джихадистите, предаде ВВС, цитирана от Фокус.
Френският вътрешен министър Бернар Казньов обяви, че разузнаването смята, че мъжете са искали да се присъединят към групировката „Ислямска държава“. Конфискуването на паспортите е част от контратерористичен закон, който бе приет през ноември 2014 година.
препоръчано
Франция повдигна обвинения срещу трима предполагаеми джихадисти
3886
на 27.09.2014


