BG EN

Френското правителство забрани алкохола край стадионите на Евро 2016

ЕВРО 2016

Френското правителство забрани алкохола край стадионите на Евро 2016

4897
на 12.06.2016
Френското правителство забрани алкохола край стадионите на Евро 2016
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Френското правителство бе принудено да вземе решителни мерки след безредиците, създадени от английски и руски фенове в Марсилия. В резултат бе взето решение да се въведе забрана за продажба на алкохолни напитки около стадионите, на които се провеждат мачове от Европейското първенство, съобщи AFP.

препоръчано

УЕФА може да глоби Руската федерация с 50 000 евро, а в случай на нови прояви на агресия от страна на запалянковците тимовете на Русия и Англия могат да бъдат отстранени от участие в континенталния шампионат. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 95
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК