ГОРЕЩО
Журналистът Виктор Блъсков: Йотова още през 2014 г. обясняваше колко сбъркана е системата за миграцията и беше напълно права
Съсипаха ПП и ДБ след изцепката на Козилата Ерато за Гюров: Мирише на случая с Лозан Панов от 2021 година
МРЕЖАТА ГРЪМНА: Това е един от най-големите мошеници в съвременната ни история
Колтуклиева приключи ПП и ДБ: Вече сте толкова дискредитирани, че към когото се прилепите - носите само щети
Ало, Мирчев, елфите ти минаха всякакви граници! (СНИМКА/ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Фронтменът на легендарната група "Аеросмит", която се очаква да "взриви" тази вечер столицата, проговори на български. Първите думички - "да" и "не", той научи от репортера на предаването "На светло" по Нова телевизия.
препоръчано
"Българският като руския ли е. Как е "не”, "нет” ли?", запита Тайлър. След като получи отговора, вокалът на Аеросмит повтори няколко пъти: "да,не", за да се усети правилното произношение.
Тази вечер легендите ще се качат на счената на стадион "Локомотив" в София. Талйлър и компания избраха именно България за старт на европейското си турне.
СЛЕД БЛИЗО 10 ГОДИНИ: Риана готви нов албум
4112
преди 1 часа
СЪДЕБНА БИТКА: Държавата брои над 150 бона на Коцето заради разкостен автомобил
147197
на 04.08.2026


