ГОРЕЩО
Петър Стоянов е последният политик, видял Ванга жива - ето го предсказанието й, което се сбъдва с АБСОЛЮТНА ТОЧНОСТ
СЛЕД БУРЯТА ВЪВ ФЕЙСБУК: Защитата на Проданов ѝ излезе скъпо - Диамант изчезна от социалната мрежа
Фалшивият герой Мирчев и обсесията му по Пеевски - "Да България" е партия с отпаднала необходимост
Кузман Илиев разби опозицията: Борисов и Асен Василев нямат право да говорят за бюджета - кой отвори кутията на Пандора? (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК: Категоричен отказ! Трима потенциални кандидат-президенти вече казаха "Не"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Найро Куинтана на няколко пъти се опита да атакува Крис Фруум по време на 18-етап на Тур дьо Франс, но носителят на жълтата фланелка всеки път отговаряше и в крайна сметка запази преднината си от 3:10 минути пред втория в класирането.
препоръчано
Колумбиецът тръгна в атака общо 4 пъти, включително и на последното 6,2-километрово изкачване до финиша, но Фруум се справи с предизвикателството и не позволи преднината му да бъде намалена.
Германецът Симон Гешке спечели днешния етап - 161 километра между Дине Лебен и Пралуп. Алберто Контадор падна и загуби 2:17 минути, като вече е пети в генералното класиране, а миналогодишният шампион Винченцо Нибали се изкачи до седма позиция.
РАДАР: Испанци следят играч на Локомотив Пловдив
5134
преди 2 часа
Трабзонспор обяви трансфера на Салах
7432
преди 7 часа
Христо Янев обяви групата за мача с Макаби
6141
преди 7 часа
Левски на една битка от гарантирани 8 млн. евро
7856
преди 8 часа


