ФУРОР: Петко Христов без загубен дуел за Специя срещу гранда Ювентус

5540
на 23.09.2021

Петко Христов изигра голям мач за Специя срещу Ювентус, но се размина със сензацията и отборът му падна с 2:3 у дома. Националът не загуби нито едно от трите преки дуела за топката на земята срещу съперниците си. Спечели 3 от шестте въздушни единоборства. За 90 минути защитникът направи 37 точни паса.

Специя дори успя да поведе с 2:1, но накрая нидерландският бранител Матайс де Лихт донесе успеха на Старата госпожа. Другите две попадения забиха Мойс Кийн и Федерико Киеза.

Отборът на Максимилиано Алегри обаче едва за втори път е допуснал осем гола в първите пет кръга от Серия А след 2010 г., когато влязоха девет пъти във вратата. Юве не запази суха мрежа в 19 поредни срещи от първенството, което не се е случвало от 1955 година. Мач №200 като титуляр за Юве изигра аржентинският нападател Пауло Дибала.

Далеч по-силно се представя „илан“ който взе рутинно 2:0 у дома срещу Венеция. "Росонерите“ имат 13 точки в 4 кръга, което им се случва за четвърти път през новия век. Тео Ернандес пък стана първият играч на тима с гол и асистенция, откакто работи системата за статистика.

САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да внимават с думите, Девите да отложат деловите срещи САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да внимават с думите, Девите да отложат деловите срещи
ГОРЕЩО В ПИК TV! ГЕРБ с унищожителна критика на кмета на София: Васко бре, чети и не лъжи (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! ГЕРБ с унищожителна критика на кмета на София: Васко бре, чети и не лъжи (ВИДЕО)