Футболен спектакъл на "Джузепе Меаца"! Интер победи Юве в голям мач

19447
на 18.09.2016
Футболен спектакъл на Джузепе Меаца! Интер победи Юве в голям мач

Интер постигна важна за тима победа с 2:1 над един от основните си конкуренти в Серия А – действащия шампион Ювентус. Мачът от 4-ия кръг на шампионата предложи много емоции и страхотен футбол на близо 43 000 зрители на легендарния "Джузепе Меаца" в Милано.

В герой за домакините се превърна капитанът Мауро Икарди, който се отличи с гол и асистенция за първата победа на "нерадзурите" над Юве от 2010 година насам.

Иначе гостите от Торино излязоха напред в резултата в 66-ата минута с гол на Стефан Лихтщайнер, който засече центриране на Сандро. Само две минути по-късно обаче "синьо-черните" изравниха. Центриране от корнер на Евер Банега намери в наказателното поле на Юве Мауро Икарди, който се извиси над Манджукич и с глава неспасяемо прати топката в мрежата на Буфон – 1:1.

Победното попадение за тима на Франк де Бур падна в 78-ата минута, при която резервата Иван Перишию вкара след асистенция на Икарди. В заключителните минути на срещата Интер остана с човек по-малко, след като главният арбитър показа втори жълт картон на Евер Банега.

Мачът може да се опише като футболен спектакъл. И двата тима заслужават адмирации за показаната спортна класа на терена.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 12 май - непредвидени трудности изнервят Телците, Стрелците да очакват финансови постъпления САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 12 май - непредвидени трудности изнервят Телците, Стрелците да очакват финансови постъпления
ПЪРВО В ПИК TV: Борисов подпука ППДБ от Самоков: Абе, Денков, ти си с 20 човека в Брюксел, ние сме с 2000 тука, на кой поставяш условия? (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV: Борисов подпука ППДБ от Самоков: Абе, Денков, ти си с 20 човека в Брюксел, ние сме с 2000 тука, на кой поставяш условия? (ВИДЕО)