ГОРЕЩО
ПЪРВО В ПИК: Митингът на ДПС-Ново начало плъзва из цяла България - ето ги градовете, които излизат в защита на стабилността в държавата
Радев трябва да бъде спрян
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Първи футболист избяга от ЦСКА заради неплатени заплати. Бранителят Ангел Грънчов пусна едностранна молба за разтрогване на контракта. Юношата на "Червените" е от футболистите в най-тежко положение. Така наречената група "стари" има да взима пари и от новото ръководство, и от "Титан".
препоръчано
Според запознати става въпрос за 4 заплати, като в същото положение са още Марсиньо, Апостол Попов, Карачанаков, Томас Черни.
От ЦСКА обясниха, че Ангел просто няма воля да се пребори за титулярно място. Стойчо Младенов разполага с куп централни бранители и дори очакваното напускане на Менди едва ли ще отворя място да Грънчов. От ЦСКА са обещали да платят в следващите няколко дни.
ГРАНДИОЗНА СЕЛЕКЦИЯ: ЦСКА взима звездно трио
4095
преди 18 минути
Лоша вест за Левски
10262
преди 2 часа
Веласкес спира с експериментите в Левски
11556
преди 11 часа
ЦСКА 1948 уреди контроли с Гьозтепе на Мъри и с лидера в Румъния
6976
преди 15 часа


