BG EN

Футболист почина на мач в Плевенско

Футбол

Футболист почина на мач в Плевенско

3806
на 25.03.2013
Футболист почина на мач в Плевенско
Автор:   Явор Белчев
Футболист почина по време на мач от „Б" ОФГ - Център, игран на стадиона в град Тръстеник, област Плевен. Трагедията е станала на срещата между ОФК "Тръстеник-2009" и гостите ФК "Бенковски" (Опанец), която е от 10 кръг на първенството в аматьорката група. Играчът на домакините се е хванал за сърцето и се е строполил на терена. Името на мъжа е Георги, съобщи един от реферите на двубоя, който се игра днес в 15 часа. Все още не е ясна точната причина за внезапната смърт и дали играчът е страдал от някакво заболяване. Предполага се, че той е получил инфаркт. Приятели на футболиста написаха в страницата на ОФК "Тръстеник-2009" във фейсбук: „Отиде си един голям човек от този свят, мир на праха му! Почивай в мир, Гоше, ние винаги ще те помним!" "24 часа"
препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 47
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК