Футболисти на Локо скочили на Харуби след загубата от "Ботев"

4141
на 22.02.2016
Футболисти на Локо скочили на Харуби след загубата от Ботев

Тарторите в Локомотив (Пловдив) са скочили на вратаря Ясин Ел Харуби след загубата от "Ботев" с 0:1 в събота, пише „Меридиан Мач“. Стражът получи нелепо попадение още в 8-ата минута след нестандартен шут на Лъчезар Балтанов.

Ел Харуби се подхлъзна и това е накарало част от футболистите да мрънкат в съблекалнята след мача. Според изданието водещи футболисти на "смърфовете" са нападнали мароканеца заради гола. Една от репликите била: "Не може след две тренировки Харуби да е титуляр и да паднем с такъв смешен гол от толкова слаб "Ботев".

Друга причина за неуспеха е недоброто физическо състояние на част от подопечните на Христо Колев. Някои признаха, че съотборниците им се чувстват тежки.

Бащата даде 48 часа почивка на "черно-белите" след двубоя. Тъй като Локомотив (Пловдив) няма да играе в следващия кръг имаше вероятност да се състои контрола с Верея, но тя е пропаднала по решение на наставника на тима от "Лаута".

ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Стрелците влизат в конфликт с шефа, Везните - в отлично настроение в офиса ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Стрелците влизат в конфликт с шефа, Везните - в отлично настроение в офиса
ГОРЕЩА ТЕМА! Вътрешният министър Калин Стоянов с нови подробности как Брендо се е прибрал у нас (НА ЖИВО) ГОРЕЩА ТЕМА! Вътрешният министър Калин Стоянов с нови подробности как Брендо се е прибрал у нас (НА ЖИВО)