ГОРЕЩО
Киселова ПОСОЧИ кога ще бъде избран служебният премиер. Ето към кой ключов министър трябва да "насочим поглед"
Показаха мястото, където Иво Калушев и сподвижниците му са медитирали всеки ден с часове (ВИДЕО)
НОВО РАЗКРИТИЕ: Стомасите на починалите мъже в хижа „Петрохан“ са били празни, което подкрепя версия за...
Ето как изглежда опожарената хижа „Петрохан“ днес (СНИМКИ)
СУПЕР ЕКШЪН! ПИК TV развали рахата на Кокорчо - лидерът на "Промяната" беснее: Откъде знаете, че има педофилски скандал на Петрохан? Това са внушения (ВИДЕО)
Световен футбол
ФУТБОЛНА БОМБА: "Принцовете" напират за Клоп, а отговорът на Юрген е...
29889
на 30.12.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Френският гранд ПСЖ си постави поредна изключително висока трансферна цел. Този път не става дума за футболист, а за наставник.
Визира се, че от Пари Сен Жермен са провели разговор с мениджъра на Ливърпул - Юрген Клоп.
В момента германецът се вирхи начело на Пуул като редица специалисти го посочват може би дори за най-добрият футболен наставник в света сега.
В интересната информация от чужбина обаче се допълва, че Клоп е отклонил предложението като е заявил, че в следващите години няма намерение да напуска мърсисайдци.
препоръчано
свързани новини
От ПСЖ с много остър ход...
20498
на 28.12.2019
Клоп за новото попълнение на Ливърпул: Такуми е...
46257
на 20.12.2019


