ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Журналистката Наталия Господинова с екшън коментар: Теодора Георгиева е доста семпла жена. Петното, което лепна върху страната ни, е непоправимо (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! Делян Пеевски се срещна с младежи от Шумен (СНИМКИ)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Емил Радев: Служебното правителство и ППДБ опитват да преперат Теодора Георгиева. Използват собствената си некомпетентност, за да атакуват съдебната система (ВИДЕО)
МЪЛНИЯ! Балабанов осветли скандални връзки - министърът, който ще организира изборите, е тясно свързан със спонсорите на сектата "Петрохан" (ВИДЕО)
РАЗКРИТИЕ НА ПИК! Васил Терзиев признал в разпита пред полицията, че дарил 251 000 лева на сектата от "Петрохан" по личната сметка на Ивей
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Левски няма никакво намерение да се разделя със звездите си в атака Станислав Иванов и Найджъл Робърта, пише "Тема Спорт".
Визира се, че вероятността от "Герена" да продадат някой от въпросните играчи на свой основен конкурент в българското първенство клони към нула процента.
Иванов и Робърта се отчитат с добри изяви за "сините" като това поражда интерес към остриетата от различни клубове. От Левски обаче желаят да задържат Стаси и Найджъл, за да сглобят колкото се може по-солиден състав.
препоръчано
Ключов зимен трансфер на "Герена"?
170630
на 30.10.2019
От "Герена" продават Мазурек през зимата?
51768
на 29.10.2019
Тежки преговори на "Герена"?
55443
на 28.10.2019


