BG EN

ФУТБОЛНО ТОРНАДО: От "Герена" близо до подпис с острието...

Футбол

ФУТБОЛНО ТОРНАДО: От "Герена" близо до подпис с острието...

39249
на 22.07.2019
ФУТБОЛНО ТОРНАДО: От Герена близо до подпис с острието...

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Левски е много близо до договор с 25-годишния футболист на Хакен - Насиру Мохамед, акцентира "Топспорт", позовавайки се на информация от Швеция.

Твърди се, че ако сделката стане факт "сините" ще платят 250 хиляди евро за ганаеца, а към тях би могло да има и бонуси. Новината се базира на информация от спортния директор на Хакен Сони Карлсон, който допълва, че трансферът все още не е завършен.

25-годишният Мохамед е полузащитник, но също така може да играе на двете крила, а и като централен нападател.

Футболистът има 136 шампионатни мача за Хакен, в които е вкарал 29 гола.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК