ГОРЕЩО
БЛИЗО СМЕ ДО ФИНАЛА! ЦИК с обратно броене, чака до часове края на драмите между ПП и ДБ
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! ГЕРБ с първа реакция след оставката на Живко Тодоров
ЩЕ СА РАЗТУРИ ЛИ ЖЪЛТОПАВЕТНАТА ГЛУТНИЦА: Мирчев и Божанов с УЛТИМАТУМ към ПП
ГОРЕЩО В ПИК! Борисов звънял лично, за да разубеждава Живко Тодоров - кметът на Стара Загора непреклонен, остава член на партията
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Кметът на Стара Загора Живко Тодоров напуска Изпълнителната комисия на ГЕРБ
ГАЛЕРИЯ ШОУ
Хайди Клум възмути Бандерас - натискала се с гаджето си като звезда от пийпшоу
24606
на 11.01.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Интересен слух се носи след наградите "Златен глобус". Главни герои в него са Антонио Бандерас и Хайди Клум.
препоръчано
Според списание "WHO", моделката не спирала да се натиска с младото си гадже Том Каулиц, което ужасило испанския актьор и той странял от двойката през цялата вечер на събитието.
Според медията Антонио и половинката му Джанел се скрили в зелената стая "за да избегнат Хайди". Актьорът дори коментирал на глас, че поведението на 45-годишната Клум и 29-годишното ѝ гадже приличало на пийпшоу.
На доста от снимките от събитието топмоделът не спира да целува и да се гушка в годеника си. Двамата видимо не се притеснявали от вниманието, което си разменяли, пише "Слава".
свързани новини
Антонио Бандерас шокира света: Ако трябва да умирам, ще умра!
33239
на 10.04.2018


