BG EN

Хакер открадна хиляди снимки на британското кралско семейство

СВЕТЪТ ДНЕС

Хакер открадна хиляди снимки на британското кралско семейство

11680
на 24.09.2016
Хакер открадна хиляди снимки на британското кралско семейство
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Около 3000 фотографии на членове на британската кралска фамилия са обявени за продан в интернет, след като неизвестен хакер проникна в айклауд ( iCloud) акаунта на Пипа Мидълтън, сестрата на херцогинята на Кеймбридж Катрин, съобщава  „Дейли мейл“.

препоръчано

Откраднатите снимки се предлагат за 50 000 британски лири (65 000 долара). Неизвестният продавач се е свързал с британски издания, главно таблоиди, които са най-заинтересовани от снимки на представители на британското кралско семейство. На фотографиите, откраднати от сървиса за запазване на данни на компанията Епъл, са самата херцогиня на Кеймбридж, а също децата на Кейт и принц Уилям – принц Джордж и принцеса Шарлот. Тъй като са правени с помощта на фотокамерата на телефона на Пипа Мидълтън, на тях са запечатани също моменти от светски събития, в които тя е участвала. Скотланд ярд вече е потвърдил кражбата и е започнал разследване. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
БОМБА В ПИК ТV! Бившата жена на Емил Дечев с разтърсващо интервю пред медията ни: Дъщеря ми бе употребена за политически параван. Когато тя е с него, нямам представа къде се намира. Взима й телефона и го изключва. Веднъж ми се обади от Франция (ВИДЕО) БОМБА В ПИК ТV! Бившата жена на Емил Дечев с разтърсващо интервю пред медията ни: Дъщеря ми бе употребена за политически параван. Когато тя е с него, нямам представа къде се намира. Взима й телефона и го изключва. Веднъж ми се обади от Франция (ВИДЕО)
ново
Днес: 120
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК