ГОРЕЩО
Хванаха натясно правосъдния министър Андрей Янкулов: Защо скрихте и покрихте Теди Еврото в “престъпната мрежа Осемте джуджета”
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Полицаи проговориха срещу Бойко Рашков - били заплашени, че ако не извършат арестите на Борисов, Горанов и Арнаудова, нямат място в МВР (ВИДЕО)
Пролетният уикенд фест в София на 28-29 март събира китайските марки автомобили и техните фенове в България
ПИК TV! Йордан Цонев РАЗБИ прокситата на Сорос и гнусните им НПО-та: Петрохан е естественият екран, на който се видя "моралът" на тези хора (ВИДЕО)
inbet ПУНКТ – Лидерът представя „Кой е твоят?“
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Хакери ислямисти са пробили защитата на сайтовете на два френски града и са публикували заплахи към седмичника „Шарли ебдо”, пише вестник „Коммерсант”, цитиран от агенция "Фокус".
Кибератаката е извършена срещу сайтовете на градовете Езанвил и Гусенвил, които се намират в парижкия регион Ил дьо Франс. Хакерите са публикували на страниците на двата града символите на групировката „Ислямска държава”, както и послание на английски език: „Свобода за Палестина, смърт за Франция, смърт за Шарли”.
Хакерите са се подписали с името L'APoca-Dz.
препоръчано


